»اطلاعیه ها
انجمن دانشگاهی توسعه علمی - فرهنگی عتبات عالیات
اطلاعیه عودت وجه سفر پیاده روی اربعین ۹۷

اطلاعیه عودت وجه سفر پیاده روی اربعین ۹۷

اطلاعیه شماره ۴ :عودت وجه سفر

زائرین محترم دانشجو :

با توجه به کمک خیرین محترم ، امکان استرداد مبلغ یکصد هزار تومان به زائرانی که مبلغ کامل وجه سفر را واریز نموده اند ، وجود دارد.

۱- زائرانی که تمایل به دریافت مبلغ مذکور را دارند می بایست نام و نام خانوادگی و شماره کارت یا حسابی که با آن به حساب انجمن وجه سفر را واریز کرده اند به شماره ۳۰۰۰۷۳۷۱۴ پیامک نمایند.

۲- زائرین محترم می توانند مبلغ مذکور را جهت ساخت حسینیه انجمن در کربلا هدیه نمایند.

اطلاعیه شماره ۳ : واریز وجه سفر

در صورتی که زائران محترم نتوانند در قسمت درگاه پرداخت موفق به پرداخت اقساط سفر شوند  باید از روش زیر اقدام به پرداخت وجه نمایند.

خواهران :

کلیه خواهرانی که موفق به پرداخت اقساط در درگاه پرداخت نشده اند می بایست اقساط را به شماره حساب زیر نزد بانک پاسارگاد واریز کرده و فیش واریزی را با ذکر مشخصات فردی (نام و نام خانوادگی ) تحویل رابط ثبت نام خود دهند.

 بانک پاسارگاد: به نام انجمن دانشگاهی توسعه علمی و فرهنگی عتبات عالیات

شماره حساب    ۲۲۳۱۱۰۱۱۲۵۷۵۳۵۱

شماره کارت      ۵۰۲۲۲۹۱۹۰۰۰۱۹۴۸۸

شماره شبا      IR470570022311011257535001

 

 

برادران :

کلیه برادرانی که موفق به پرداخت اقساط در درگاه پرداخت نشده اند می بایست اقساط را به شماره حساب زیر نزد بانک ملی واریز کرده و فیش واریزی را با ذکر مشخصات فردی (نام و نام خانوادگی ) تحویل رابط ثبت نام خود دهند.

بانک ملی :به نام انجمن دانشگاهی توسعه علمی و فرهنگی عتبات عالیات

شماره حساب    ۰۱۰۸۸۷۰۸۸۱۰۰۹

شماره کارت      ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۳۹۸۰

شماره شبا      IR190170000000108870881009

 

اطلاعیه شماره ۲:  اعلام اسامی و  نحوه واریز وجه و تکمیل مدارک

از کلیه عزیزان اعم از خواهران، برادران و زوجین تقاضا میکنیم که متن اطلاعیه ها را بطور کامل و دقیق مطالعه نمایند، پاسخ کلیه اطلاعات مورد نیاز شما و سوالات احتمالی شما در متن اطلاعیه ها قید گردیده است.

خواهران

برای مشاهده اطلاعیه خواهران و اسامی از لینک زیر اقدام نمایید.

khaharan-97

برادران

برای مشاهده اطلاعیه برادران  و اسامی زائران از لینک زیر اقدام نمایید.

baradaran-97

زوجین:

با همه زوجینی که برای سفر انتخاب شده اند تا دهم مهر ماه تماس گرفته خواهد شد عدم تماس تا این تاریخ به معنای عدم حضور شما در لیست زوجین منتخب است.

برای دسترسی به فرم­ها می­توانید از لینک زیر اقدام نمایید:

فرم ها

 

اطلاعیه شماره ۱شرايط و ضوابط سفر

۱برگزاري اين اردو زیر نظر سازمان حج و زیارت انجام ميگيرد .تمامي زائران از بيمه و ويزاي اين سازمان بهره مند ميشوند، اما ارز مسافرتي به كاروان تعلق نميگيرد.

۲) طبق برنامه، مسیر نجف تا کربلا که در حدود ۹۰ کیلومتر میباشد که این مسیر را پیاده طی میکنیم. لذا اگر مشکل خاص جسمانی دارید حتما دقت داشته باشید و قبل از تایید نهایی ثبت نام با مسئولان در میان بگذارید.

۳) بازه زمانی برگزاري سفر حدودا از ۲۹ مهر ماه الی۱۲ آبان ماه ميباشد، لذا متقاضيان محترم بایستی برای اين تاريخ آمادگي داشته باشند. تاريخ دقیق سفر متعاقبا اعلام ميگردد.

۴) با توجه به نوسانات قيمت ارز و همچنين عدم قطعيت آن ، هزينه شركت در اين سفر علی الحساب حداقل مبلغ ۱/۶۰۰/۰۰۰  تومان و حد اکثر ۱/۹۰۰/۰۰۰ تومان  اعلام ميشود که در دو قسط دریافت می گردد و زائرین محترم باید برای پرداخت مبلغ فوق آمادگی لازم را داشته باشند. شايان ذكر است در صورت انصراف در هر مرحله، هزينه هايي كه كاروان براي شما انجام داده است (هزينه هايي چون : تهيه ويزا ، هماهنگي اسكان عراق ، رزرو اتوبوس ايران و عراق و….) از پول شما كسرميگردد و مابقي به شما برگردانده خواهد شد.

نکنه ۱ : به دلیل اوضاع کنونی کشور عراق، احتمال لغو سفر و یا تغییر هزینه سفر و تغییر وسیله نقلیه از اتوبوس به هواپیما وجود دارد که لازم است ثبت نام کنندگان این مسائل را در نظر داشته باشند. تصمیم گیری در مورد این مسائل در آینده انجام خواهد گرفت.

نکته ۲ : پرداخت قسط اول به مبلغ ۱/۰۰۰/۰۰۰تومان و مبلغ دوم متعاقبا اعلام می گردد

۵) متقاضيان محترم در نظر داشته باشند كه محل اسكان در حسينيه هاي عراق ميباشد. حسينيه هاي عراق محدوديت هاي بسيار زيادي در حوزه امكانات بهداشتي، برق,  سيستم سرمایشی و ….. دارند كه باعث بروز مشكلات عديده اي مي شود. در ضمن اگر توفيق زيارت بقاع متبركه شهرهاي كاظمين و سامرا نصيبمان گردد، اسكان در اين شهرها در حرم هاي مطهر ميباشد.

۶) از آنجا كه اين سفر در شرايطي تقريبا غير معمول انجام ميگيرد كه شامل پياده روي و تحمل شرایط جوی عراق  میباشد، متقاضيان دقت داشته باشند كه بايد از لحاظ روحي و جسمي مهياي اين سفر باشند، و اگر مشكل خاص و يا سابقه بيماري دارند حتما در فرم ثبت نام با دقت و صداقت قيد نمايند، در غير اينصورت انجمن هيچ گونه مسئوليتي در قبال شما ندارد.

۷اولويت ثبت نام با دانشجويان و طلابي (در حال تحصیل) زیر ۳۰ سال است كه تا بحال به زيارت عتبات مقدسه عراق مشرف نشده اند. همچنين فارغ التحصيلان ميتوانند در اين كاروان ثبت نام كنند. مجددا تاكيد ميشود كه يكي از اولويت هاي اصلي براي ثبت نام عدم تشرف تا به امروز ميباشد.البته محدودیتی برای ثبت نام افرادی که سابقه سفر دارند، وجود ندارد.

۸حركت كاروان از تهران مي باشد. لذا تمامي زائران بايد براي روز حركت در تهران حضور يابند.

۹)  مسئوليت عدم ارسال به موقع مدارك و يا ناقص بودن آن و همچنین عدم پرداخت به موقع هزینه سفر به عهده متقاضي ميباشد و انجمن در برابر حذف افراد از سفر بر اساس مطالب مذكور مختار است.

۱۰) استفاده کردن از كوله هماهنگ انجمن بعنوان ساك براي كل زمان سفر و تکمیل كردن فرم تعهدنامه انجمن لازم الاجرا ميباشد.

۱۱اطلاعیه های بعدی از طریق سایت atabe.ir یا از طریق کانال تلگرامhttps://t.me/atabe95  و یا سروش به آدرس https://sapp.ir/atabat_110 و ایتا به آدرسhttps://eitaa.com/atabat_110   منتشر خواهد شد. لذا ثبتنام کنندگان حتما هر چند روز به این صفحات مراجعه کنند.

۱۲اتباع غیرایرانی نیز امکان ثبت نام برایشان فراهم می باشد. این عزیزان حتما بعد از ثبت نام با دفتر انجمن تماس بگیرند. و در فرم ثبت نام بجای کد ملی و شماره شناسنامه، شماره گذرنامه خود را وارد نمایند.

۱۳پس  از انجام قرعه کشی اسامی در همین قسمت و در کانال تلگرام https://t.me/atabe95و https://sapp.ir/atabat_110  و https://eitaa.com/atabat_110  اعلام خواهد شد و اقدامات بعدی به اطلاع عزیزان رسانده میشود.

۱۴) با توجه به اینکه انجمن عتبات عالیات بسیاری از اطلاع رسانی هایش را از طریق پیامک انجام می دهد لذا افرادی که ورودی پیامکهای انبوه و تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

۱۵جهت ثبت نام می توانید از تاریخ ۱۵ الی ۳۰ شهریور ماه از گزینه “اردوهای زیارتی” در بالای صفحه و سپس زیرگزینه “ورودی ثبت نام” اقدام نمایید

نظر بدهید!!!

110 دیدگاه برای “اطلاعیه عودت وجه سفر پیاده روی اربعین ۹۷”

 1. سمیه

  سلام. ببخشید میشه هزینه سفر با اتوبوس و هزینه سفر با هواپیما را جدا قید بفرمایید.
  قراره سفر اربعین سفر کم هزینه باشد برای اینکه خیلی ها بتوانند شرکت کنند و این جریان جهانی شود. ولی با این هزینه ها خیلی از ایرانی ها محروم میشوند از اربعین امسال.

  • مدیر سایت

   سلام
   نگرانی شما بابت کاهش زایران اربعینارزشمند است. انشالله تمهیداتی از طرف دولت ما و عراق برای کاهش هینه ها در نظر گرفته شود که کاهش زوار را نداشته باشیم .

 2. علی

  با سلام برای سفر امکان ارسال کوله بوسیله کاروان به کربلا هست؟ طول سفر حمل کوله واقعا دست وپاگیر ه اگر هزینه هم بخواد ما پرداخت میکنیم ممنون از پاسخگویی

 3. الف

  سلام
  اصلا احتمال کاهش هزینه وجود ندارد؟؟؟؟؟؟
  حتی ۱میلیون هم خیلیه! این مبلغ برای ما غیرممکنه 😔😔😔

 4. فاطمه

  امکان پرداخت اقساطی هزینه سفر هست؟

 5. زهرا نجفی خاتون

  سلام علیکم

  انشاالله روز اربعین کربلا خواهیم بود؟
  زیرا که من اربعین پارسال با یک کاروان راهی شدیم و ۱۰ روز در عراق یودیم اما ۳ روز مانده به اربعین برگشتیم ….

  • مدیر سایت

   سلام علیکم با برنامه چیده شده و زمان بندی سفر ان شا الله برای روز اربعین در کربلا خواهیم بود.

 6. زارع

  سلام، وقتتون بخیر؛
  سفر یا به صورت هوایی و یا به صورت زمینی ست؟
  امکان انتخاب مثلا برای سفر هوایی نیست؟
  در صورتی که قرعه کشی شد و اسممون در اومد، امکان انصراف هست؟
  ممنون

  • مدیر سایت

   سلام علیکم سفر فقط به صورت زمینی می باشد . بله پس از تماس رابطین ثبت نام با شما میتوانید اعلام انصراف از سفر کنید.

 7. Bahmani

  محل ثبت نام را پیدا نمیکنم

 8. Z

  سلام
  من باید تا بیست و پنجم شهریور مطمئن بشم که در کاروان هستم یا خیر. راهی هست؟
  من میخوام کلاسی ثبت نام کنم باید پول پرداخت کنم در صورتیکه بخوام بیام نمیتونم اون کلاس رو شرکت کنم
  برای همین خیلی ممنون میشم اگه بشه به من پیش از بیست و پنجم اطلاع بدید

  • مدیر سایت

   سلام از آن جایی که پایان ثبت نام ۳۰ شهریور می باشد قرعه کشی قبل از این تاریخ غیر ممکن است.

 9. فاطمه

  سلام ببخشيد مگه سفر با قرعه كشي هست؟بدون قرعه كشي نيست؟

 10. قاسمي

  سلام براي كسانيكه همراه همسر ثبت نام ميكنن دونفر بايد ثبت نام كنند يا يك نفر كافي هست؟؟

 11. زائر

  سلام . کاش میشد هزینه اشو کمتر کنید خیلی زیاده 😢 و اینکه درسته دو قسطه اما دوتاش تو مهرماهه با فاصله کم . هزینه رفت و امد از شهرستان به تهران هم ک هست …. امام حسین هم شد برای پولدارا ……..

  • مدیر سایت

   سلام علیکم بله ولی از آنجایی که سفر در اواخر مهر ماه می باشد اقساط نیز باید قبل سفر تسویه شود .

 12. سید

  سلام، ببخشید میشه همراه با مادر یا پدرمون که دانشگاهی یا حوزوی نیستند، بیایم؟

 13. امیر

  سلام.ببخشید اگر کسی بخواد بضورت آزاد بره و با کاروان نیاد و فقط بخاطر تسهیل مراحل خروج از کشور ثبتنام کنه مشکلی نیست؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم فقط کسانی که با کاروان عتبه مشرف می شوند و تعهد محضری به انجمن داده باشند خروج شان توسط انجمن زده خواهد شد در غیر این صورت امکان پذیر نخواهد بود.

 14. سید حسین

  سلام. من تو ثبت نام گزینه همراه با همسرو انتخاب کردم و اطلاعات خودم و همسرمو وارد کردم. الان یه بار دیگه باید ثبت نامو با کد ملی همسرم شروع کنم (یعنی ثبت نام مجدد) یا اینکه با یه بار ثبت نام، دیگه نیازی به ثبت نام مجدد نیست؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم هر دو نفر از زوجین باید جدا گانه ثبت نام کنند با این فرق که باید فیلد همراه همسر را انتخاب کنند

 15. حديثه سادات اشراقي

  سلام انشالله اربعین به حق این شبهای عزیز کربلا باشیم .

 16. علیرضا

  با سلام و خداقوت
  طول مدت سفر چند روز قراره باشه؟ و اگر معلوم نیست ممکنه حدودی بفرمایید؟ آخه بازه ۲۹ مهر تا ۱۲ آبان خیلی طولانیه …

 17. الف

  سلام
  چنددرصد احتمال داره سفر هوایی بشه؟ اگر هزینه‌اش برامون مقدور نباشه میشه واریزی اولمون رو کلا پس بگیریم و انصراف بدیم؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم انجمن کلا سفر هوایی ندارد و طبق جدول زمانی که همراه با لیست اسامی در سایت قرار میگیرد مدت زمانی که میتوانید انصراف بدهید و پول را کامل بگیرید مشخص خواهد شد

 18. عسکری

  در کامنت ها خواندم که قرعه کشی فقط برای افراد زیر ۳۰ سال قرعه کشی میشه؟ ایا این درسته؟ بنده که ۴۰ سالمه و دانشجوی دکترا یعنی برای زیارت یک فکر دیگه داشته باشم؟ خیلی دوست داشتم اولین زیارت اربعین همراه جوانها زیارت برم. التماس دعا

  • مدیر سایت

   سلام علیکم طبق روال گذشته سفر ها این سفر هم برای افراد زیر ۳۰ سال می باشد. ولی افراد بالای ۳۰ سال در لیست ذخیره قرار میگیرند که با انصراف دیگر زائران جایگزین میشوند

   • فدک

    سلام.
    بنده تجربه سفر با این کاروان را داشتم. چطور در میان اعضای کادر افراد بالای ۳۰ سال هست. ولی برای زائر امام حسین شرایط سنی قائل میشوید؟!

 19. فاطمه

  سلام امکانش هست تعداد روزهای سفر رو کم کنید و متناسب با اون هزینه بگیرید؟ ۱۰ تا ۱۲ روز زیاده. من وهمسرم شاغل هستیم. مرخصی نمیدن. درضمن دانشجو هم هستم.

  • مدیر سایت

   سلام علیکم نه متاسفانه به دلیل این که برنامه ریزی ها انجام شده و به دلیل شلوغ بودن کشور عراق روند کارها کند مشه و نمیتونیم بازه سفر رو کمتر کنیم

 20. رضا

  سلام علیکم. منظور از سفر اولی کسانی هستند که اولین بار با کاروان دانشجویی اعزام می شوند یا کلا اگر خودشان هم رفته باشند سفر اولی نیستند؟

 21. مههیا

  سلام از هرشهرستان چندنفر اعزامی دارید وایاهزینه اعزام دانشجو ازشهرخود ب تهران باهمین هزینه ای ک بالاقیدنمودید محسوب میشود یاجداست؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم برای شهر ها ظرفیتی تصور نشده و از شهر یا هر دانشگاهی هر تعدادی می توانند بیایند ولی هزینه آمدن تا تهران با خود زائر می باشد

 22. علی

  سلام علیکم اگر سن مان ۳۴ سال باشد امکان حضور در سفر هست

  • مدیر سایت

   سلام علیکم تا زیر ۳۲ سال را ۳۱شهریور قرعه کشی کرده و یکم مهر ماه اعلام اسامی انجام میشود ولی مابقی افراد بالای ۳۲ سال در لیست ذخیره قرار می گیرند و در صورت امکان با آنها تماس گرفته خواهد شد

  • مدیر سایت

   سلام علیکم اگر انصرافی ها زیاد باشه و یا ظرفیت افزایش یابد ان شا الله

 23. حسینی

  سلام
  لیست ذخیره ندارین؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم بله هست ولی در سایت اعلام نمی شود در صورت افزایش ظرفیت تماس گرفته میشود

 24. دانشجو

  سلام اسامی خادمین رو کی اعلام میکنید؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم اسامی اعلام نمیشه ولی مسئول سفر با خادمینی که ثبت نام کرده اند بعد از ۶ مهر ماه تماس می گیرند

 25. نعیمه هادی

  سلام
  چرا اینبار لیست اسامی ذخیره اعلام نشده است؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم لیست ذخیره اعلام نمیشه پس از افزایش ظرفیت یا انصراف دیگر زائران جایگزین افراد لیست اصلی میشوند

 26. خ

  سلام.شماره کارت لطفا بدین؟به کدام حساب باید پرداخت کرد؟

  • مدیر سایت

   سلام در بخش اردو های زیارتی ورودی پرداخت رو کلیک کنید با کد ملی و شماره شناسنامه خودتون میتونید پرداخت کنید

 27. پروانه

  سلام من نمی دونم چطور ویزا میگیرن؟ میشه بگید باید چکار کنم برای ویزا؟ کجا باید برم ؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم شما گذر نامه و مابقی مدارک رو به دفتر تحویل می دهید و مسئولین ثبت نام ویزا رو براتون می گیرن

 28. فاطمه

  سلااام ببخشيد ديگه امكان ثبت نام براي پياده روي اربعين وجود نداره؟. ممنون از پاسخگوييتون

  • مدیر سایت

   سلام علیکم روز ۶ مهر ماه با یکی از رابطین تماس گرفته و در صورت افزایش ظرفیت اقدام به ثبت نام کنید

 29. شقایق

  سلام . واقعا قرعه کشی کردین یا خودتون انتخاب کردین؟!!!! چون بطرز خیلی عجیبیییییییی اکثر اسمها فاطمه و زهرا است !!!!!!!!! اگ بر اساس اسم بوده واقعا نامردیه !

  • مدیر سایت

   سلام علیکم با نرم افزار به صورت رندم قرعه کشی می شود ولی سفر اولی ها قرعه کشی نمی شوند و در اولویت می باشند

   • Z

    سلام من و خواهرم هر دو تا به الان نرفتیم ولی اسم دوتامون در نیومده 😣

    • مدیر سایت

     سلام علیکم حتما در لیست ذخیره هستین ان شا الله تا ۶ مهر ماه بعد قرعه کشی دوم اسمتون در بیاد و باهاتون تماس میگیرن

     • م

      سلام
      شما فرمودین کسانی که بار اولشونه بدون قرعه کشی هستن پس چطور بعضی از سفر اولی ها اسمشون تو لیست نیست؟

     • مدیر سایت

      سلام علیکم تعدادی از این زائران در لیست دوم قرار دارن به خاطر این که باید ۱۲۰ اسم را معرفی میکردیم حدود ۲۰ نفر زائر اولی در لیست دوم قرار دارند که ان شا الله بعد ۵ مهر باهاشون تماس میگیرن

   • شقایق

    ک اینطور متشکر . برای قضاوتم عذرخواهی میکنم

 30. پروانه

  سلام این جمله اتون در اطلاعیه ۱ است
  هزینه هایی که کاروان براي شما انجام داده است (هزينه هايي چون : تهيه ويزا ، هماهنگي اسكان عراق ، رزرو اتوبوس ايران و عراق و….)….
  حالا ما باید خودمون بریم دنبال ویزا!
  عجب بابا شما که انجمن مذهبی مون هستید وای به حال بقیه….
  نمیشه خودتون مدارکو بگیرید دنبال ویزا باشید برامون از کارهای مذخرف اداری بیزام حالا برم دنبال ویزا میدونم اولش میری از این اداره به اون اداره بعدش که کفشت پاره شد تو یه اتاق بزرگ وایسادی و محترمانه توضیح میدی بعد یکی سرت داد میکشه خانم من از کجا بدونم شما با این ویزا میخوایید برید کربلا بعدش نرید جایی دیگه نرید خارج همین که گفتم باید بری مدارکتو ازاد کنی حالا همه هزینه هایی که شما عزیزان از ما گرفتید به کنار هزینه آزاد سازی مدارکم میاد روش بعدشم هیچی زمان تموم میشه و شما خیلی محترمانه میگید خانم زمان تموم شد و ما شما رو جایگزین کردیم……… .

  • مدیر سایت

   سلام علیکم زائر گرامی گرفتن ویزا و دادن هزینه ویزا با خود انجمن از همان مبلغ سفر می باشد لذا شما لازم نیست کاری برای گرفتن ویزا انجام دهید فقط باید مدارک گفته شده در اطلاعیه ۲ را به دفتر انجمن بفرستید

 31. خ

  قسمت اردوهای زیارتی دوقسمت پرداخت و ثبت نام اولیه که گفته شده هست اما قسمت فرم ها نیست جزوه ندارک نوشتین پرکنیم
  برای ارسال مدارک پرینت فرم هاهم لازم هست؟
  قسمت پرداخت عمل نمیکنه شماره ملی و شناسنامه رو که وارد میکنیم مجدد برمیگرده

  • مدیر سایت

   در قسمت اردوهای زیارتی سمت راست فرم هست داخل اطلاعیه شماره ۲ سفر اربعین هم گذاشتیم که اگه روی فرم ها کلیک کنید فرم ها میاد بالا که باید پرینت بگیرید و پر کنید و تحویل رابط ثبت نام بدهید
   در مورد پرداخت :اگه روی سیستم شما vpn نصب باشد باید غیر فعالش کنید یا lan setting رو وارد شوید تیک set proxy رو بردارید دزست میشه

 32. پگاه

  سلام و خداقوت
  مسجد کوفه و سهله هم میبرید…؟
  سالهای گزشته کاظمین یا سامرا قسمت شده؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم کوفه و سهله هست ان شا الله ولی طبق روال سابق کاظمین و سامرا تو برنامه نیست

 33. م

  سلان ثبت نام تکمیل ظرفیت تموم شده؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم برای تکمیل ظرفیت ثبت نام نداشتیم از همون لیست ذخیره های ثبت نام اول برای تکمیل ظرفیت استفاده میشه

 34. سارا

  سلام.ميشه دقيق بگين تاريخ سفر كيه؟؟؟؟؟اخه اسمم درومده تو قرعه كشي…بايد ببينم تو اون تاريخ امتحان دانشگاهم ميوفته!!،،تا بدونم انصراف بدم يان
  اخه اگه پولو واريز كنيم بعد بفهمم تاريخ سفر جوريه ك امتحان دارم،،هزينه ي واريزي چي ميشع؟؟؟اگه ممكنه زودتر بگين تاريخ دقيقو تشكر

  • مدیر سایت

   سلام علیکم هنوز دقیقا مشخص نشده ولی طبیعتا خارج از تاریخ ۲۹ مهر ماه تا ۱۲ آبان ما نیست

 35. مریم

  سلام
  ببخشید اردو شامل زیارت سامرا و کاظمین هم میشه؟

 36. زهرا

  الان هم‌میشه ثبت نام کرد با شما رفت

 37. مریم

  سلام
  ببخشید این خبر شامل گروه ما هم میشه؟

  هزینه سفر اربعین دانشجویان تهرانی مشخص شد

  🔹هزینه‌های سفر دانشجویان به عتبات در ایام اربعین در هر استان متفاوت است، به طوری که هزینه ثبت‌نام پیاده‌روی اربعین برای دانشجویان استان تهران یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است.

  🔹دانشجویان دانشگاه آزاد از وام یک میلیون تومانی و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی از وام ۷۰۰ هزار تومانی بهره‌مند می‌شوند.

  🔹این وام‌ها تنها به دانشجویانی که به صورت گروهی به پیاده‌روی اربعین اعزام می‌شوند، تعلق می‌گیرد.

 38. یاعلی

  سلام وخداقوت
  میخواستم بدونم میشه اعضای لیست ذخیره رو هم اطلاع بدید
  یعنی بدونیم که اسممون تو لیست ذخیره هست یانه ؟
  چون میخوام اگه دیگه هیچ امیدی نباشه از این طرف،
  یه کاروان دیگه ثبت نام کنم هرچند خیلی دوست داشتم بااین کاروان پیاده روی بیام
  تاکی میشه منتظر موند؟

 39. م

  سلام
  ویزا ۳۲۰ تومان اعلام شد. از هزینه سفر کم میشه یا نرخی که شما اعلام می‌کنید ارتباط مستقیمی به اینها نداره؟

 40. م

  سلام
  اگر در انتهای سفر از هزینه‌ها کم بشه و از پولهامون اضافه بمونه بهمون برمیگردونید؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم اگه اضافه بیاد حتما ولی با این وضعیت دلار احتمالش خیلی کم که پولی اضافه بیاد چون بعضی از هزینه ها مثل اتوبوس و اسکان و … با دلاره

 41. زائر

  پس اسم خادما رو کی اعلام میکنین؟

  • مدیر سایت

   سلام اسم خادم ها که تو سایت اعلام نمیشه مسئولین سفر با خادما تماس میگیرن به احتمال زیاد بعد ۱۰ مهر تماس بگیرن

 42. فاطمه

  با سلام
  مگه با متاهلین تماس نمیگیرن؟ به من زنگ زدن تا گفتم متاهلم گفتن بعدا تماس میگیرم! زمان ثبت نام متاهلی نوشتم …. هنوز هم تماس مجدد برقرار نشده میشه علتشو بدونم؟

  • مدیر سایت

   سلام بعضی از زائران علاوه بر لیت همراه همسر در لیست خواهران یا برادران هم ثبت نام کرده اند که رابط ثبت نام متاهلی فرد دیگری هستن که ان شالله به زودی باهاتون تماس میگیرن

 43. قلی پور

  سلام و خدا قوت
  من سنم بالای ۳۲ هست و فارغ التحصیلم خیلی دلم می خواد تو سفر اربعین باشم ولی اسمم تو اسامی قرعه کشی نبود😢، ممکنه کسایی مثل ما رو با افرادی که انصراف میدن جایگزین کنید
  من خیلی دلم می خواد برم ولی تنهایی امکانش برام نیست
  افرادی که ممکنه اضافه و جایگزین بشن کی و چگونه اطلاع رسانی مکنید?
  خیلی ممنون

  • مدیر سایت

   سلام علیکم افرادی که سنشون بلاتر از ۳۰ باشه در لیست ذخیره دوم قرار دارن که پس از این که لیست ذخیره اول تعداد انصرافیشون مشخص شد در صورت بودن ظرفیت حتما باهاشون تماس گرفته خواهد شد.

 44. Sadat

  سلام علیکم.
  امکانش هست برای خادمی با گروه عتبه همکاری داشته باشیم؟

  • مدیر سایت

   سلام علیکم بله ولی برای این سفر شاید نشه آخه باید در فیلد خادمی ثبت نام میکردین

 45. خ

  سلام.وخداقوت
  برای عودت وجهی که گفتین برمیگردونین که کسانی که مایل هستن
  چند روز بعداز پیامک دادن عودت داده میشه؟پولوواریزکردن خود سامانه پیامک میدن مبنی برواریز وجه؟

 46. عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

 47. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

 48. تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

قالب وردپرس